Hakkımızda

Biz kimiz?

Hakkımızda

Shayka Proje
Reklam ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

Biz sıradanlıktan sıkılmış, yenilik anlayışını özümsemiş. Çağdaş bir reklam ajansıyız. Uzun lafın kısası bu. Bir reklam ajansının elindeki en değerli “hazine” yaratıcı beyinleridir. Shayka Proje ailesi olarak 2011 yılından beri uzman kadromuzla emek ve zamanımızı harmanlayarak sizlere Web Tasarımı, Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Basılı Materyaller Tasarımı, Kurumsal Tabela Çözümleri, Dijital Baskı Çözümleri, Dış Cephe Uygulamaları ve Anahtar Teslim Mimari Dekorasyon Hizmeti veriyoruz.

Gelişen dünya standartları ve değişen reklam tasarım, tanıtım anlayışı doğrultusunda sürekli olarak kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Doğru seçim yaptığınızdan emin olmanız için yanınızdayız. Çünkü bizler, sizin fikirlerinizi önemsiyoruz ve hedefinize ayrıca bütçenize en uygun web tasarım projelerini sunuyoruz. En az maliyet avantajlarını yakalamak istemeniz, bizi seçmenizdeki önemli rol oynayan bir diğer faktördür. Shayka Proje ile çalışarak, profesyonel kalite ve ciddiyet, müşteri memnuniyetini garanti altına almış olursunuz.

Fark yaratmanız için, Shayka Proje’ye sizleri de bekliyoruz. Optimum maliyet avantajlarını yakalamak istemeniz, bizi seçmenizde ki göz ardı edilemeyecek bir diğer unsurdur.

Murat Balta

CEO

Bizi Tercih Edenler Kazanıyor

Web sayfası tasarımı ciddi bir iştir. Görsel beceri, programlama, kullanıcı alışkanlıklarını iyi bilmek ve markaya yada sektöre göre doğru tasarım yapmak gerekir. Ne yazık ki "benim oğlanda yapıyor" anlayışı ile yapılan web sayfaları ticari itibarı düşürmekte ve firmanızın pozitif değerini negatife çevirmektedir. Abartılı bir tasarım göz yormaktan daha öteye gitmeyecektir. Gereksiz ayrıntılarla dolu bir web tasarımı yerine sade, kolay anlaşılabilir ve firmanızı yansıtan bir web tasarımı çok daha etkili olacaktır. Bu sebepten yerinde ve öz çalışmaların sizin daha ileriye gitmenize yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz belli başlı bilgileri sitenizde görmek isterler. Uzayıp gitmeyen ve firmanızı sade bir dille anlatan tarihçeniz bunlardan biridir. Bunun yanısıra, firmanızın kalite politikaları, kalite sertifikaları, üretim aşamaları, ürünleriniz ve/veya hizmetleriniz, referanslarınız ve iletişim bilgileriniz mutlaka sitenizde bulunmalıdır.

Başarımız 4 Unsuru Var

Başa dön